Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Siamoszyce – na sprzedaż i na wynajem Siamoszyce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 495 000 zł230 m² 10 847,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowoczesny lokal o powierzchni 250 m . Został wybudowany w 2022 roku i jest Witam na sprzedaż mamy apartamenty w Siamoszycach, całość wyremontowana oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa(Siamoszyce + 47 km)

40,75 zł/m²454 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal. Lokal użytkowy o powierzchni 454 m2, na działce 1374 m2, usytuowany w Częstochowie, w dzielnicy Wrzosowiak. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Grunwaldzka

Centrum,Zawiercie(Siamoszyce + 13 km)

13,16 zł/m²38 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenie garażowe w murowanym budynku przy ul. Grunwaldzkiej 6 o powierzchni 48,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Fabryczna

Łazy(Siamoszyce + 17 km)

12,30 zł/m²300 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu lokale biurowe w budynku wieży ciśnień położonej w Łazach przy ul. Fabrycznej, na działce nr.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Plac Dworcowy

Myszków(Siamoszyce + 21 km)

1,01 zł/m²4 021,20 m² 4 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia 2 lokale handlowo-usługowy w zmodernizowanym budynku dworca pkp w Myszkowie zlokalizowanym w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Plac Dworcowy

Myszków(Siamoszyce + 21 km)

60,30 zł/m²71,31 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w zmodernizowanym budynku dworca pkp w Myszkowie zlokalizowanym w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny

Żarki(Siamoszyce + 21 km)

859 000 zł538 m² 1 596,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż Lokal handlowo-usługowy zaprojektowany pod gastronomie o powierzchni 538m2, usytuowany w Centrum Żarek. Pow. Całkowita 538m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. II Posterunek

Łazy(Siamoszyce + 17 km)

12,38 zł/m²646,20 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia zabytkową wieżę ciśnień zlokalizowaną w Łazach przy ulicy II Posterunek, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem

Żarnowiec(Siamoszyce + 20 km)

23,05 zł/m²347,09 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości consilo Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o całkowitej powierzchni 347,09 m2 do własnej aranżacji znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Ogrodzieniec

Ogrodzieniec(Siamoszyce + 9 km)

17,86 zł/m²168 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji w Ogrodzieniec, przy ul. Kościuszki 84. Nieruchomość idealna pod biuro, usługi, gabinety, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Zawiercie

Centrum,Zawiercie(Siamoszyce + 13 km)

10 824 000 zł141 m² 76 989,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż b udynek stacji paliw o powierzchni użytkowej ok. 140,59 m2 zlokalizowany w Zawierciu. W skład budynku wchodzi m.in. powierzchnia handlowa, biuro, pomieszczenie socjalne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij